Home Showbiz Qe si vishen gratë italiane në vjeshtë: Thjesht, ato dinë më së miri!

Qe si vishen gratë italiane në vjeshtë: Thjesht, ato dinë më së miri!

1 min read
0
0
29
kujtesa

8 orë

Për to, të qenit zonjë është rregulli numër një

Këto janë gra që janë rritur me marka të njohura dhe produkte më të mira lëkure, transmeton Telegrafi.

Feminiteti atje është ende numër një, kështu që rrallë do të shihni detaje të tepërta sportive.

Vlerësohen fustanet, xhupat, një xhaketë e mirë, fundet dhe sigurisht aksesorët e shtrenjtë që lartësojnë kombinimet.

Dhe më e mira nga të gjitha, italianet përfundimisht nuk duken sikur janë përpjekur shumë.

Shikoni fotot më poshtë:

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Showbiz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…