Home Sport Juventusi po mendon shitjen e Kulusevskit

Juventusi po mendon shitjen e Kulusevskit

24 second read
0
0
13
kujtesa

05.11.2021 • 11:55

Dejan Kulusevski u transferua me shumë bujë te Juventusi, por e ardhmja e tij është larg bardhezinjëve.

Sulmuesi suedez që nga ardhja e trajnerit Massimiliano Allegri, nuk po i besohet pozita e titullarit në klub.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…