Home Showbiz Dua Lipa duket e mahnitshme në fotografinë e postuar pa grim

Dua Lipa duket e mahnitshme në fotografinë e postuar pa grim

1 min read
0
0
13
kujtesa

Foto: Instagram

Foto: Instagram

12 min

Ndonjëherë, mësohesh aq shumë të shohësh një personazh të famshëm të rregulluar në tapetin e kuq dhe fotografitë në Instagram, sa harron se ndoshta ndonjëherë edhe atyre u pëlqen të qetësohen pa ngarkesa.

Të paktën kështu ishte rasti me Dua Lipën. Këngëtarja me prejardhje nga Kosova gjithmonë duket e pabesueshme, me grim magjepsës dhe modele flokësh në trend, shumë elegante.

Por në postimin e saj të fundit në Instagram, Dua ndau një foto të saj e veshur me pizhame pa grim – dhe ajo duket po aq e mahnitshme.


Në fotografi, këngëtarja nuk ka pamjet e zakonshme të grimit që ne jemi mësuar të shohim në daljet e saj.

Në vend të kësaj, lëkura e Duas është e pastër dhe me shkëlqim dhe vetullat e saj janë të rregulluara në mënyrë perfekte ndërsa është duke pushuar me pizhame të adhurueshme të verdha.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Showbiz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…