Home Lajme Tahiri për Agron Mikullovcin : Të njoha si njeri të mirë, punëtor e humanist i madh.

Tahiri për Agron Mikullovcin : Të njoha si njeri të mirë, punëtor e humanist i madh.

1 min read
0
0
34

13/10/2021 | 23:55

Sot ka ndërruar jetë ndërmarrësi dhe bashkëthemeluesi i rrjetit të marketeve “Emona Center”, Agron Mikullovci.

Me këtë rast një telegram ngushllimi e ka dërguar edhe i pari i Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, i cili ka shkruar se ky është një lajm i hidhur për të gjithë Vushtrrinë.

Postimi i plotë:

Zoti të mëshiroftë i dashur Agron
Lajm i hidhur për familjen Mikullovci e për gjithë Vushtrrinë.
Te njoha si njeri të mirë, punëtor e humanist i madh.
Në emrin tim, të familjes time dhe të gjithë qytetarëve të Vushtrrisë, ngushëllime familjes Mikullovci, stafit të Emona Center dhe gjithë komunitetit afarist.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

EXIT POLL-i nga UBO në RTV Dukagjini për Vushtrrinë: Xhafer Tahiri i LDK-së e Ferit Idrizi i PDK-së në balotazh

17/10/2021 | 19:30 Qytetarët e Kosovës sot kanë votuar në zgjedhje lokale. Sipas EXIT POLL…