Home Lajme Maxhuni telegram ngushëllimi per Familjen Mikullofci

Maxhuni telegram ngushëllimi per Familjen Mikullofci

1 min read
0
0
8

Telegram ngushëllimi;Vushtrria Humbi një biznismen të suksesshëm që i dha shumë ekonomisë, punësimit dhe tregtisë.Agroni shfaqi edhe humanizmin e tij në momente të vështira për qytetin.Me pikëllim të thellë sot morrëm lajmin për ndarjen nga jeta të biznismenit të njohur Agron Mikullovci, themelues i “Emona Center”. Kontributi i tij ishte i jashtëzakonshëm për qytetarët dhe Vushtrrinë në përgjithësi.Agroni njihej edhe për humanizmin e tij të shquar.Ngushëllimet më të sinqerta familjes, miqve dhe gjithë qytetit të Vushtrrisë për humbjen e një njeriu të mrekullueshëm siç ishte Agroni.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

EXIT POLL-i nga UBO në RTV Dukagjini për Vushtrrinë: Xhafer Tahiri i LDK-së e Ferit Idrizi i PDK-së në balotazh

17/10/2021 | 19:30 Qytetarët e Kosovës sot kanë votuar në zgjedhje lokale. Sipas EXIT POLL…