Home Lajme Ka ndërruar jetë Vushtrriasi Agron Mikullovci, njëri nga themeluesit e “Emona Center”

Ka ndërruar jetë Vushtrriasi Agron Mikullovci, njëri nga themeluesit e “Emona Center”

1 min read
0
0
50

13/10/2021 | 23:23

Një lajm tejet i hidhur vjen për familjen Mikullovci nga Vushtrria ku siç njoftohet sot ka ndërruar jetë afaristi i njohur dhe njëri nga themeluesit e ndërmarrjes së njohur nga Vushtrria “Emona Center”

Agroni ishte njëri nga themeluesit e brendit të njohur të marketeve “Emona”, i njohur dhe afirmuar si në qytetin e Vushtrrisë e poashtu edhe jashtë tij.

Biznesi që e udhëhoqi Agroni punëson me qindra të rinjë e të reja si në Vushtrri e poashtu edhe jashtë saj, falë kontributit të tij të kahmotshëm.

Familja Mikullovci është një familje e njohur tregate në qytetin e Vushtrrisë, Agroni si pjesëtar i saj ishte ndër më të shquarit në këtë fushë.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

EXIT POLL-i nga UBO në RTV Dukagjini për Vushtrrinë: Xhafer Tahiri i LDK-së e Ferit Idrizi i PDK-së në balotazh

17/10/2021 | 19:30 Qytetarët e Kosovës sot kanë votuar në zgjedhje lokale. Sipas EXIT POLL…