Home Lajme Idrizi: Kontributi i çmuar dhe veprat e Agron Mikullovcit do të mbesin të paharruara

Idrizi: Kontributi i çmuar dhe veprat e Agron Mikullovcit do të mbesin të paharruara

1 min read
0
0
12

14/10/2021 | 00:08

Një telegram ngushllimi për ndarjen nga jeta të themeluesit të rrjetit të marketeve “Emona Center”, e ka dërguar edhe kandidati i PDK-së për kryetar të komunës së Vushtrrisë, Ferit Idrizi.

Idrizi ka shkraur se kontributi i Mikullovcit dhe veprat e tij për qytetin tonë do të mbesin të paharruara.

“Me pikëllim të thellë sot morëm lajmin për ndarjen nga jeta të biznesmenit të njohur Agron Mikullovci, themelues i “Emona Center”. Kontributi i tij qe aq i çmuar për ekonominë e familjeve të qytetit tonë dhe bashkë me jetën dhe veprën e tij do të mbesin të paharruara.” ka shkruar Idrizi.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

EXIT POLL-i nga UBO në RTV Dukagjini për Vushtrrinë: Xhafer Tahiri i LDK-së e Ferit Idrizi i PDK-së në balotazh

17/10/2021 | 19:30 Qytetarët e Kosovës sot kanë votuar në zgjedhje lokale. Sipas EXIT POLL…