Home Lajme Shpërthime dhe gjuajtje me armë edhe në Zveqan

Shpërthime dhe gjuajtje me armë edhe në Zveqan

18 second read
0
0
75

Ekipi i IndeksOnline ndodhet në veri të Mitrovicës bashkë me Policinë dhe ka dëgjuar të shtëna të armeve të zjarrit dhe shpërthime të bombave.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

EXIT POLL-i nga UBO në RTV Dukagjini për Vushtrrinë: Xhafer Tahiri i LDK-së e Ferit Idrizi i PDK-së në balotazh

17/10/2021 | 19:30 Qytetarët e Kosovës sot kanë votuar në zgjedhje lokale. Sipas EXIT POLL…