Home Lajme Ekskluzive: Serbët vendosin barrikada në veri

Ekskluzive: Serbët vendosin barrikada në veri

57 second read
0
0
14

Më të nisur aksioni i madh i Policisë së Kosovës dhe atyre të Doganës, ka rënë alarmi në veri.

IndeksOnline ndodhet në këtë zonë dhe po përcjell nga afër zhvillimet aty.

7 minuta pasi ka rënë alarmi, serbët e veriut kanë vendosur kamionë për të bllokuar qarkullimin e automjeteve.

Barrikadat janë vendosur afër shkollës teknike në veri dhe situata aktualisht është tensionuar.

blob:https://www.facebook.com/49eb82f3-bc19-4f61-90fa-c292b9e04701

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

EXIT POLL-i nga UBO në RTV Dukagjini për Vushtrrinë: Xhafer Tahiri i LDK-së e Ferit Idrizi i PDK-së në balotazh

17/10/2021 | 19:30 Qytetarët e Kosovës sot kanë votuar në zgjedhje lokale. Sipas EXIT POLL…