Home Lajme Ademi i AAK-se Viziton Inovation Center ,ju premton mbeshtetje !

Ademi i AAK-se Viziton Inovation Center ,ju premton mbeshtetje !

58 second read
0
0
20

Sot, vizituam Innovation Academy në Vushtrri, një akademi inovative që po merret me aftësimin dhe përgatitjën e gjeneratave të reja në fushën e programimit dhe të gjuhëve të huaja!Nga afër u njoftuam për punën dhe angazhimin e tyre ku dhe pamë disa nga projektet e nxënësve. Ju premtova se do të jem krah mbështetës karshi nevojave dhe kërkesave të tyre.

Faleminderit shumë për pritjen e ngrohtë qëna ofruat, Fatbardha & Ensar!

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

EXIT POLL-i nga UBO në RTV Dukagjini për Vushtrrinë: Xhafer Tahiri i LDK-së e Ferit Idrizi i PDK-së në balotazh

17/10/2021 | 19:30 Qytetarët e Kosovës sot kanë votuar në zgjedhje lokale. Sipas EXIT POLL…