Home Lajme Restaurant Piano në Vushtrri me pritjen më të ngrohtë dhe shërbimin më korrekt

Restaurant Piano në Vushtrri me pritjen më të ngrohtë dhe shërbimin më korrekt

2 min read
0
0
209

Restoaruant Piano në Vushtrri ,Restorant Familjar me traditë shumëvjeqare.

Vendi idal për vizitor ,familjar ,takime biznesesh ,Restorant Piano eshte model regjional me pamjen dhe ambientin që posedon , ka nje staff të mrekullueshum e mikëpritës .

Restorant Piano udhëhiqet nga nje Pronar me një eksperiencë të jashtëzakonëshme i cili ka punuar dhe vepruar në diasporë.

Piano gjithashtu organizone Darsma dhe ahengje të ndryshme me qmime idale dhe të favorëshme për xhepin dhe familjen tuaj .

per ti rezervuar takimet,darsmat ,dhe ahengjet e juaja kontaktoni ne ket nr te tel :

Të gjitha specialitetet e përgatitura në restaurantin Piano , vijnë në tavolinën tuaj drejt nga kopshti jonë organik!
Perime çdo herë të freskëta i japin shije të mrekullueshme ushqimeve të përgatitura tek ne…
“Restaurant Piano “është emër i cilësisë dhe kualitetit!

“Restaurant Piano ” me pritjen më të ngrohtë dhe shërbimin më korrekt ju pret që së bashku të organizojmë eventet tuaja familjare apo profesionale.
Ju garantojmë shërbim të pastër dhe të sigurtë!
“Restaurant Piano emër i cilësisë dhe kualitetit./VicianaPress/

munde ta gjeni edhe ne facebook ne linkun e meposhtem .

Rezervo +383 45 695 293

https://www.facebook.com/RestaurantPiano

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Mourinho: Itali – Angli, do të ishte finalja perfekte

7 orë Jose Mourinho ka thënë se Italia kundër Anglisë do të ishte ‘finalja perfekte’, ndër…