Home Showbiz Veshja e Dua Lipës për festën pas Grammy është e mahnitshme

Veshja e Dua Lipës për festën pas Grammy është e mahnitshme

2 min read
0
0
46

8 orë / E përditësuar

Foto: Instagram

Foto: Instagram

Dua Lipa festoi fitoren e saj të madhe të Grammy, me ndihmën e të dashurit Anwar Hadid, dhe fotot janë tepër të lezetshme.

Dua u nominua për gjashtë çmime dhe përfundoi duke marrë në shtëpi çmimin “Albumi më i mirë Pop” për albumin “Future Nostalgia”. Anwar nuk shkoi me të në ceremoni, por i dha asaj një festë të adhurueshme pas mbrëmjes madhështore.

E SPONSORUARMËSO MË SHUMË

Për të nisur natën, ajo ndryshoi nga veshja e pabesueshme me diamante të frymëzuar nga Cher në diçka po aq argëtuese. Pamja e saj për festë është një lloj versioni mini i fustanit të saj në tapetin e kuq; është një fustan shumë i shndritshëm, me super shkëlqim, me një të çarë në kofshë që duket se është gati për pistën e vallëzimit.


Ajo e përfundoi pamjen me thonjtë e gjatë me xhevahire, në formë katrore, ​​dhe disa taka metalike që lidheshin deri në gjunjë.

Ajo ndau fotot e natës së tyre në Instagram, duke shkruar, “të gjithë fluturat në botën duke pritur për mua. Djali im engjëll Anwar Hadid”.

E SPONSORUARSHIKO VIDEON


Mbrëmja kishte një temë të fortë me flutura, nga fustani i saj i zbukuruar në tapetin e kuq, te perla

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Showbiz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Në tërë Kosovën vetëm 34 pacientë me COVID-19 të hospitalizuar

1 orë Në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës dhe spitalet rajonale po trajtohen 34 pac…