Home Showbiz Gjashtë gjëra që i çmendin burrat dhe gratë nuk e dinë

Gjashtë gjëra që i çmendin burrat dhe gratë nuk e dinë

4 min read
0
0
116

59 minuta

Ajo që shumë gra nuk e dinë është se ka disa gjëra që ato i bëjnë pa kuptuar, por që burrat çmenden realisht pas tyre

Veshje, detaje, qëndrime, këtu janë vetëm gjashtë prej tyre, ndër më të rëndësishmet që me gjasë pas leximit të këtij artikulli ju do i kushtoni më shumë rëndësi.

Jo sytjena poshtë këmishës

Menjëherë pasi kanë marrëdhënie intime, disa gra zakonisht nxitojnë të veshin rrobat e para që gjejnë dhe i përdorin për të shkuar në banjë apo edhe për të ngrënë diçka. Në përgjithësi, të gjithë burrat çmenden në këtë situatë.

Flokët e ngatërruar

Edhe pse shumë grave nuk u pëlqen të rrëmbehen, nuk ka asgjë më joshëse për gjininë mashkullore sesa kur flokët e tyre janë tërësisht të lirshme dhe pa asnjë model.

Veshjet e gjera

Edhe pse shumë gra nuk e dinë këtë, burrat duan t’i shohin partneret e tyre me këmisha dhe të brendshme të mëdha. Pak burra i rezistojnë kësaj situate të thjeshtë të praktikuar nga gratë.

Aroma e shamponit në flokët e tyre

Është shumë e zakonshme që shumë burra thonë se preferojnë erën natyrale të grave. Përkundër kësaj, ajo që shumë prej tyre nuk e kanë në mendje është se kjo erë e këndshme që vjen nga gratë është në të vërtetë aromë e pjesës tjetër të shampos me të cilën ato kanë larë trupin apo kokën. Pikërisht për këtë arsye që kur gratë lënë flokët e tyre të lirshme pranë partnerit të tyre, kjo bëhet me qëllimin për të ndjerë më mirë erën e këndshme të flokëve të tyre.

Syzet

Shumë gra ndihen jo komode që të vendosin syze, sidomos pranë partnerëve të tyre, por është e rëndësishme që ato ta dinë se burrat e konsiderojnë këtë qëndrim shumë joshës, shkruan Class.

Qeshjet spontane

Nëse ka një gjë të mirë, ajo është pikërisht humori i mirë i partnerit apo partneres. Sigurisht, askujt nuk i pëlqen të ketë një person të mërzitshëm në anën e tij. Kjo gjendje e fundit mund t’i largojë njerëzit dhe mund të përfundojë edhe një miqësi të mirë, ndaj kujdes vajza! Qeshni sa më shumë!

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Showbiz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Sonte nga ora 20.00 Fillon Rivaliteti Televiziv për kryetar të Vushtrrisë

19/09/2021 | 09:50 Sonte nga 20.00 në Kanal 10 në emisionin Prime Time do të zhvillohet de…