Home Lajme Ernis Gërbeshi, futbollisti i ri kosovar që po bën bujë në mediat italiane dhe gjermane (VIDEO)

Ernis Gërbeshi, futbollisti i ri kosovar që po bën bujë në mediat italiane dhe gjermane (VIDEO)

49 second read
0
1
312

E Shtune  18 Korrik 2020 17:35|

facebook sharing button
twitter sharing button
linkedin sharing button
sharethis sharing button
Ernis Gërbeshi, futbollisti i ri kosovar që po bën bujë në mediat italiane dhe gjermane (VIDEO)

Ernis Gërbeshi është njëri prej yjeve të futbollit në ligën e futbollit të juniorëve në Itali.

Së fundi Gërbeshi po bëhet viral edhe më mediat Italiane dhe Gjermane falë supergolit të shënuar nga ‘korrneri’, shkruan Portali.info.

Ndërkaq, ju kujtojmë se Gërbeshi është vetëm 16 vjeçar dhe nga mediat e huaja po cilësohet si talent që premton./PORTALI.info/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Në tërë Kosovën vetëm 34 pacientë me COVID-19 të hospitalizuar

1 orë Në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës dhe spitalet rajonale po trajtohen 34 pac…