Home Lajme 10 raste nga Vushtrria po testohen sot për Covid-19, në mbrëmje dalin rezultatet

10 raste nga Vushtrria po testohen sot për Covid-19, në mbrëmje dalin rezultatet

1 min read
0
0
83

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë ka njoftuar në një konferencë për media të mbajtur se sot do të dalin testimet për 10 raste nga komuna e Vushtrrisë.

“Sot i kemi 10 raste në testim në komunën e Vushtrrisë, dhe presim në mbrëmje të dalin rezultatet, urojmë që ato të jenë negative” ka thënë Tahiri në këtë konferencë për media.

Poashtu në këtë konferencë është prezentuar edhe platforma online për të dhënat dhe informacionet e fundit për Covid-19 e lansuar nga komuna e Vushtrrisë.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

EXIT POLL-i nga UBO në RTV Dukagjini për Vushtrrinë: Xhafer Tahiri i LDK-së e Ferit Idrizi i PDK-së në balotazh

17/10/2021 | 19:30 Qytetarët e Kosovës sot kanë votuar në zgjedhje lokale. Sipas EXIT POLL…