Home Lajme Veseli uron Ditën e Veteranit: Kjo ditë simbolizon sakrificat për lirinë dhe pavarësinë e Ksoovës

Veseli uron Ditën e Veteranit: Kjo ditë simbolizon sakrificat për lirinë dhe pavarësinë e Ksoovës

1 min read
0
0
43
kujtesa

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, përmes një shkrimi në “facebook”, ka thënë se Dita e Veteranit, simbolizon sakrificat për lirinë dhe pavarësinë e Ksoovës.

Postimi i plotë:

Urimet më të përzemërta për veteranët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, në Ditën e Veteranit, e cila simbolizon sakrificat për lirinë dhe pavarësinë e Kosovës.

Nderim i përjetshëm për të gjithë ata që dhanë çdo gjë për çlirimin dhe shtetin sovran që gëzojmë sot. /IndeksOnline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…