Home Lajme Vrasje në Gjilan, polici qëllon për vdekje një person

Vrasje në Gjilan, polici qëllon për vdekje një person

50 second read
0
0
62
kujtesa

Një vrasje ka ndodhur në orët e para në qytetin e Gjilanit.

Indeksonline ka kontaktuar me Zëdhënësin e Policisë, Ismet Hashani që e ka konfirmuar se një polic ka qëlluar një person në rrugën ‘Nato 99’.

Rasti besohet të ketë ndodhur rreth orës 04:50. Motivet e vrasjes nuk dihen. Kurse polici nuk besohet të jetë nga regjioni i Gjilanit.

Indeksonline do të ju mbaj të informuar rreth këtij rasti.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…