Home Sport Tottenham dëshiron rikthimin e Bales, ofron Eriksenin dhe para për uellsianin

Tottenham dëshiron rikthimin e Bales, ofron Eriksenin dhe para për uellsianin

1 min read
0
0
38
kujtesa

Gareth Bale mund të rikthehet në Angli dhe te ish-skuadra e tij Tottenham Hotspur.

Sulmuesi uellsian nuk është duke kaluar momente të mira në Madrid pasi raportet e tij me trajnerin Zidane nuk janë më të mirat.

Londinezët janë gati ta rikthejnë Balen në skuadër dhe tani kanë përgatitur një ofertë për të.

Christian Eriksen nuk ka pranuar rinovimin e kontratës dhe Spurs duan ta heqin në janar për të përfituar nga shitja e tij.

Mediat angleze kanë raportuar se Tottenham dëshiron ta përfshijë danezin në ofertën për Gareth Balen.

Spurs kanë përgatitur një ofertë prej 30 milionë euro plus shërbimet e Eriksen për ta marrë Balen në Londër.

Mbetët të shihet nëse Reali do ta pranojë këtë ofertë, pasi Eriksen është një nga dëshirat e Zidanes. /Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…