Home Lajme Rryma e dobët në Vushtrri, po prish pajisjet elektrike

Rryma e dobët në Vushtrri, po prish pajisjet elektrike

46 second read
0
0
48
kujtesa

Qytetarët e Vushtrrisë janë duke pasur probleme me energjinë elektrike.

Rryma atje po ju vije shumë e dobët, gjë që po shkakton prishje të pajisjeve elektrike, transmeton Indeksonline.

Një qytetarë i ka dërguar Indeksonline një fotografi që tregon se sa e dobët është rryma në këtë qytet.

Banorët e këtij qyteti po ankohen se askush nuk po merr me këtë rast./Indeksonline

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…