Home Lajme Kështu e feston kryetari i fshatit shtrimin e asfaltit

Kështu e feston kryetari i fshatit shtrimin e asfaltit

1 min read
0
0
72
kujtesa

Zoran Zdravkoviq, kryetar  i komunitetit lokal në fshatin Zlot, në lindje të Serbisë ka festuar në një mënyrë të pazakonshme ndërtimin e një rruge lokale në vend.


Ai u shtri mbi asfalt duke u fotografuar me plot lumturi dhe krenari, por kjo foto së shpejti shpërnda në rrjetet sociale dhe u bë një hit i vërtetë, me qindra komente dhe shpërndarje, transmeton Reporteri.net.

Zdravkoviq nuk ishte i lumtur që u bë yll në internet brenda natës, kështu që kërcënoi mediat në Serbi me padi.

Nga rruga, fotografia e Zdravkoviq u shoqërua me komentin:

“Kjo është një ditë e madhe për një rrugë të vogël në fshatin Zlot në Bor. Ata mirëpritën asfaltin, të gjitha falë politikës së mençur të kreut të komunitetit lokal, i cili gjithashtu u ofroi bashkëfshatarëve një foto, pothuajse erotike”./Reporteri.net

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…