Home Lajme Kërcënohet djali i Isa Mustafës – publikon mesazhin

Kërcënohet djali i Isa Mustafës – publikon mesazhin

1 min read
0
0
93
kujtesa

Besniku, djali i liderit të LDK-së, Isa Mustafa, është kërcënuar me jetë të dielën nga një person përmes rrjetet social Facebook.

Kërcënimin që e mori përmes një mesazhi në Facebook, ai e ka publikuar në profilin e tij.

Ai i thotë djalit të Mustafës se do ta kall atë bashkë me familjen.

“Një prej zagarëve…bile mos u mshefni, nëse keni diçka veç kallxoni, ku doni e qysh doni”, ka shkruar Besnik Mustafa, ndërsa ka publikuar mesazhin e kërcënuesit.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…