Home Sport Drejtori i Atletico Madrid mposht Igli Taren për “Drejtorin e vitit”

Drejtori i Atletico Madrid mposht Igli Taren për “Drejtorin e vitit”

46 second read
0
0
45
kujtesa

Drejtori Sportiv i Atletico Madrid, Andrea Berta është shpallur më i miri i vitit për detyrën e tij.

Ai në garën e organizuar nga “Globe Soccer”, ka mposhtur ish-futbollistin e Shqipërisë, Igli Tare.

Ylli shqiptar kishte bërë punë të madhe në kryesinë e Lazios për vite me radhë.

Përveç Tare dhe Berta në garë ishin edhe Eric Abidal dhe Marc Overmars. /IndeksOnline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…