Home Sport Ceremonia “Globe Soccer Awards” mbahet sot, Ronaldo vs Messi

Ceremonia “Globe Soccer Awards” mbahet sot, Ronaldo vs Messi

44 second read
0
0
47
kujtesa

Një raund tjetër, një tjetër sfidë. Ronaldo kundër Messit, përplasja e fundit e vitit 2019.

Vendndodhja ndryshon por beteja është gjithnjë e njëjtë: këtë herë në Dubai, ku sot, në orën 17:30, do të dorëzohen Globe Soccer Awards.

Messi e fitoi para disa ditësh topin e pestë të artë, duke e kaluar Ronaldon i cili tani ka pesë sosh./Indeksonline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…