Home Lajme Asamblisti i VV-së tallet me shëndetin e Isa Mustafës: Kur teshtitë, s’je që i thu as “shnet” as “e vërtetë

Asamblisti i VV-së tallet me shëndetin e Isa Mustafës: Kur teshtitë, s’je që i thu as “shnet” as “e vërtetë

23 second read
0
0
62
kujtesa

Asamblisti i Lëvizjes Vetëvendosje në Mitrovicë, Muhamed Pllana, është tallur me shëndetin e Isa Mustafës.


Këtë ironizim ai e ka shprehur përmes një statusi në Facebook, shkruan Reporteri.net.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…