Home Lajme Excluzive :”Dijari SH.P.K.” me Pronar Ahmet Zariqin ,Dhuron Banesë Për Gjeneralin e Luftës Mensur Kasumi

Excluzive :”Dijari SH.P.K.” me Pronar Ahmet Zariqin ,Dhuron Banesë Për Gjeneralin e Luftës Mensur Kasumi

28 second read
0
0
736
kujtesa

Siq Raporton Portali VicianaPress ,nga Burime të sigurta ,Veteranit te Luftës nga Vushtrria Mensur Kasumit do ti dhurohet një Banes me 83 m2 ,i cili ishte edhe në rtk disa dit më parë , kjo u konfirmua edhe Live permes TV Dugagjinit /VicianaPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…