Home Sport Zyrtare: Ibrahimovic lojtar i Milanit

Zyrtare: Ibrahimovic lojtar i Milanit

46 second read
0
0
48
kujtesa

Është bërë zyrtare kalimi i Ibrahimovicit te gjiganti italian, Milani.

Ibrahimovic e përfundoi kontratën me LA Galaxy, dhe kështu mbeti pa klub deri më tani edhe pse disa klube ishin të interesuara për të.

Futbollisti është transferuar te Milani si lojtar i lirë.

Ai ka luajtur më parë në PSG, Man Utd kurse ky është rikthimi i tij i parë te klubi italian./Indeksonline/.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…