Home Lajme Ramushi dhe Anita sonte në ahengun familjar, bashkë me fëmijët në dasmën e mikut të tyre

Ramushi dhe Anita sonte në ahengun familjar, bashkë me fëmijët në dasmën e mikut të tyre

1 min read
0
0
142
kujtesa

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja e tij, Anita sonte kanë lënë anash angazhimet, për të marr pjesë në një ahengu familjar.

Ata bashkë me djalin Gjinin po marrin pjesë në ahengun e mikut të tyre Basri Asllani, përmes një statusi në Facebook, Haradinaj ka uruar çiftin Edonita dhe Maletën me rastin e martesës.

“Me Anitën dhe Gjinin, iu bashkuam festës së familjes së Basri Asllani, për t’i uruar nga zemra Edonit dhe Maletës, martesën e tyre.Urime! RH”, ka shkruar Haradinaj, ndërsa ka publikuar fotografi nga kjo dasmë./Indeksonline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…