Home Lajme Kelmendi: Pse po befasoheni me mashtrimet e Albin Kurtit?

Kelmendi: Pse po befasoheni me mashtrimet e Albin Kurtit?

1 min read
0
0
63
kujtesa

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, njëherësh kryetari i partisë “Fjala”, Gëzim Kelmendi ka komentuar refuzimin e Albin Kurtit për tu takuar me presidentin Hashim Thaci, rreth diskutimit për formimin e qeverisë.

Sipas tij, nuk pritet të punojë për shtetin e Kosovës një njeri sic është lider i Lëvizjes “Vetëvendosje”.

“Pse po befasoheni me mashtrimet e Albin Kurtit?

Mashtrimet dhe lojërat e Albin Kurtit shumëkënd e kanë zënë në befasi.

Mos u befasoni.

Një politikan si Albin Kurti që nuk e njeh shtetin e Kosovës, nuk pritet të punojë për shtetin e Kosovës”, ka shkruar ai. /Indeksonline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…