Home Lajme Ish-këshilltari i Mustafës, Kurtit: Mos aktro, zvarritjet tani po i bën ti!

Ish-këshilltari i Mustafës, Kurtit: Mos aktro, zvarritjet tani po i bën ti!

1 min read
0
0
50
kujtesa

Avokati dhe ish-këshilltari i Isa Mustafës, Besnik Berisha ka komentuar “heshtjen” e Albin Kurtit lidhur me përgjegjësin e tij rreth formimit të ekzekutivit.

Sipas Berishës, kutia e ankeses per zvarritje tashme ka adresen tek VV-ja. Mos vajtoni e mos aktroni!

Postim i plotë:

IKJA nga realiteti,

A thua cfare aktiviteti me te rendesishem paska pase z. Kurti sesa te marrjes se mandatit per formimin e qeverise?!

Pergjigjja, se paku per mua eshte se, ASNJE, pervec frikes per t’u perballe me realitetin e vetekrijuar dhe shpreses per ndonje mrekulli.

Kutia e ankeses per zvarritje tashme ka adresen tek VV-ja. Mos vajtoni e mos aktroni!

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…