Home Kulturë Elmedin Hasani Talenti Vushtrrias që rrëmben zemrat me zerin e tij !

Elmedin Hasani Talenti Vushtrrias që rrëmben zemrat me zerin e tij !

1 min read
0
0
307
kujtesa

Djaloshi nga Ropica e Vushtrris i cili në të ardhmen do të mund të synoj majat e muzikës popullore.

Është Elmedin Hasani, me një sukses shembullor nga Ropica e Vushtrrisë që me një zë të veçantë sjellë para nesh një interpretim unik dhe interesant të disa prej këngëve më të njohura.

Një performancë të tijën mund ta shihni edhe në vijim, por kjo nuk do të jetë e gjitha pasi ai pritet që të sjellë edhe projekte të tjera muzikore , kenga e fundit qe e ka interpretuar Elemdini Titullohet “Epoka Historike” te cilen edhe mund ta gjeni ne youtube /VicianaPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Kulturë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…