Home Kulturë Vushtrriasi Elmedin Hasani Talenti i këngës që premton shumë, Sjellë këngen “Epoka Historike”

Vushtrriasi Elmedin Hasani Talenti i këngës që premton shumë, Sjellë këngen “Epoka Historike”

1 min read
0
0
22
kujtesa

Djaloshi nga Ropica e Vushtrris ,Elemdin Hasani ,që vjen nga një familje atëdhedashëse dhe kontribuese në luften e fundit .

Është Elmedin Hasani, me një sukses shembullor nga Ropica e Vushtrrisë që me një zë të veçantë sjellë para nesh një interpretim unik dhe interesant. të disa prej

Një performancë të tijën mund ta shihni edhe në vijim, por kjo nuk do të jetë e gjitha pasi ai pritet që të sjellë edhe projekte të tjera muzikore.

Në vijim mund të dëgjoni një këngë nga Elmedini të cilën e këndon me shumë zemër dhe emocione./VicianaPress/

https://www.youtube.com/watch?v=yLU_kT-JIyo&fbclid=IwAR3lYj257HM9fty907cAjtSQVYvtCKGNiYlWpYrlrMX8zXhjHrWj3Qy4ERQ

https://www.youtube.com/watch?v=yLU_kT-JIyo

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Kulturë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…