Home Lajme Familja e Selatin Gerxhaliut dhe tmerri që ndodhi me 8 fëmijet e vrarë (foto)-shembull që duhet treguar Edi Ramës

Familja e Selatin Gerxhaliut dhe tmerri që ndodhi me 8 fëmijet e vrarë (foto)-shembull që duhet treguar Edi Ramës

1 min read
0
0
147
kujtesa

Një foto e siguruar nga Arsim Gërxhaliu që kohë më par e ka publikuar ne facebook tregon gjithëqka që ka përjetuar Familja Gërxhaliu ..

JU LUTEMI SHUMË, LEXONE DHE SHPRENDANE SA MË SHUMË
TA SHEH BOTA KËTË TË VERTETË SHUM TË DHIMBËSHME????

▪Keta 8 femijë jane te nje familje, femijet e Selatinit.
▪Keta 8 femije jane femijet e 40 familjareve te mi te vrare
▪Keta 8 femije jane 8 nga 2000 femijet e vrare ne Kosove
▪Keta 8 femije jane pjese e 13.500 te vrareve ne Kosovë
▪Keta jane femijet e 20.000 nënave dhe motrave te dhunuara
▪Keta femije presin edhe 1647 te aferm per te cilet nuk dihet fati i tyre
Turpi i disa ambasadoreve eshte i mbhellur ne gjenet e tyre te perkrahjes se dhunes ndaj popujve tjerë.

Burimi – ArsimGerxhaliu/VicianPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…