Home Lajme Konjufca: Kurti e Mustafa nuk janë takuar sot, dy takimet e fundit nuk lanë shije të mirë

Konjufca: Kurti e Mustafa nuk janë takuar sot, dy takimet e fundit nuk lanë shije të mirë

1 min read
0
0
44
kujtesa

Nënkryetari i Vetëvendosjes, Glauk Konjufca, ka thënë se takimet e shpeshta pa rezultat mes VV-së dhe LDK-së nuk kanë lënë shijen e mirë për takimin e radhës.

Konjufca, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se në dy takimet e fundit mes Kurtit dhe Mustafës nuk ka pasur lëvizje të pozicioneve dhe sipas tij takimet tjera nuk po kanë entuziazëm.

Ai thotë se nga takimet tri orëshe që kanë pasur e që nuk janë marrë vesh, LDK-ja ka ardhur pas dy ditësh përsëri me qëndrimet e njëjta e që thotë se kjo nuk është e këndshme, përcjell Telegrafi.

Konjufca thotë se “me sa e di sot nuk ka pasur takim mes Albin Kurtit e Isa Mustafës”.Lexo po ashtu:Konjufca: Këto janë pesë kompromiset që Vetëvendosje i bëri ndaj LDK-së

“Edhe nga LDK-ja po thonë edhe unë me sa e di nuk ka pasur takim mes tyre”, deklaroi duke qeshur Konjufca./Telegrafi

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…