Home Lajme Nxënësit kosovarë me 1.6 milionë mungesa në vit

Nxënësit kosovarë me 1.6 milionë mungesa në vit

28 second read
0
0
40
kujtesa

Të gjeturat e një hulumtimi,  tregojnë se nxënësit kosovarë bëjnë mbi 1 milion e gjysëm mungesa vetëm brenda një viti.

Ndërkaq një numër i konsiderueshëm i filloristëve kanë probleme me shkrim e lexim.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…