Home Lajme Kushtet e rënda të familjes Krasniqi prekin zemrën e secilit, kanë nevojë për ndihmë(video)

Kushtet e rënda të familjes Krasniqi prekin zemrën e secilit, kanë nevojë për ndihmë(video)

52 second read
0
0
50
kujtesa

Familja Krasniqi nga Gllobari i komunës së Drenasit kanë nevojë për ndihmë.

Familja Krasniqi jetojnë në kushte të mjerueshme dhe mezi arrijnë të sigurojnë ushqim për mbijetesë.

Tani, në prag të festave të fundvitit e kur dimri di të ketë kërkesat edhe më të mëdha për jetesë, kjo familje ka nevojë për ndihmën e çdokujt.

Për t’u njoftuar më mirë me nevojat e tyre, shikoni videon më poshtë./Indeksonline/


Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…