Home Lajme Komuna e Vushtrris sante ka filluar dekorimin e qytetit (Video)

Komuna e Vushtrris sante ka filluar dekorimin e qytetit (Video)

18 second read
0
0
99
kujtesa

Komuna e Vushtrris sonte ka filluar dekorimin e qytetit per festen e vitit të ri , ne nje videoi qe ka derguar asistenti i kryetarit shkelzen Xhafer ,portalit VicianaPress

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…