Home Lajme Xhafer Tahiri kryetar i ‘rrallë’ furnizon me rroba elegante drejtorët e komunës

Xhafer Tahiri kryetar i ‘rrallë’ furnizon me rroba elegante drejtorët e komunës

1 min read
0
0
138
kujtesa

Drejtorët e komunës së Vushtrrisë e kanë një kryetar për ‘qejfi’.

Xhafer Tahiri i LDK-së duket se mendon më shumë se që duhet për drejtorët e komunës së tij.

Së fundmi, ai ka furnizuar personelin e drejtorive me veshëmbathje elegante, shkruan Indeksonline.

Tenderi në fjalë nuk është se ka kushtuar edhe pak.

Vlera e përgjithshme e kontratës është nënshkruar për 4.120,00 euro, derisa bëhet me dije se tenderi i përgjegjshëm me çmimin më të lartë ka qenë 5.512,00 euro.

Tutje, bëhet me dije se tenderi në fjalë i është besuar operatorit ekonomik D.P.T. ” Bosser “./Indeksonline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…