Home Lajme Përplasen dy vetura në Vushtrri, lëndohen tre persona

Përplasen dy vetura në Vushtrri, lëndohen tre persona

1 min read
0
0
48
kujtesa

Një aksident trafiku ka ndodhur të premtën në rrugën  nacionale Mitrovicë -Prishtinë zona e  Vushtrisë, shkruan Indeksonline.

Nga ky aksident kanë mbetur tre persona të lënduar.

Lajmin për Indeksonline e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë në rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

“Një aksident  trafiku me të lënduar ka ndodhur  sot  rreth orës 11:40, në rrugën  nacionale Mitrovicë -Prishtinë zona e  Vushtrisë.

Në aksident ishin të përfshira  dy vetura civile, ku  si pasojë e lëndimeve të pësuara tre   persona kane kërkuar tretman mjekësor”, ka thënë ai.

Ndryshe gjatë ditës së sotme kanë ndodhur dy aksidente me katër të lënduar në Pejë./Indeksonline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…