Home Sport Zidane: Na mungoi vetëm goli, ky është futbolli

Zidane: Na mungoi vetëm goli, ky është futbolli

1 min read
0
0
46
kujtesa

Zinedine Zidane ka thënë se kanë zhvilluar një lojë të mirë në barazimin pa gola ndaj Barcelonës.

Trajneri francez deklaroi se është shumë i lumtur me përqendrimin e skuadrës së tij për më shumë se 90 minuta.

“Kemi luajtur një lojë të mirë. Ishim të përqendruar për 90 minuta para një skuadre të shkëlqyeshme. Vetëm golat munguan”, ka deklaruar Zidane.Lexo po ashtu:Ramos pas barazimit me Barcelonën: Real Madridi tregoi personalitet ndaj një skuadre që e ka gjithmonë posedimin

“Jam shumë i lumtur me qëndrimin e skuadrës, na mungoi vetëm goli. Ky është futbolli”.

Real Madridi në xhiron tjetër do të takohet me Athletic Bilbaon, një sfidë tejet e vështirë. /Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…