Home Sport Sky Sports: Amir Rrahmani po kërkohet nga gjiganti italian

Sky Sports: Amir Rrahmani po kërkohet nga gjiganti italian

1 min read
0
0
48
kujtesa

Mediumi ‘Sky Sports Italy’ përmes një artikulli ka shkruar se skuadra e madhe italiane, Napoli po e kërkon yllin e Kosovës, Amir Rrahmani.

Kapiteni i kombëtares po kalon në një formë të mrekullueshme këtë sezon me skuadrën e Hellas Verona, transmeton Indeksonline.

Performancat e tij të mira kanë rënë në sy të ekipit të Napolit.  Po ashtu Napoli po kërkon edhe mesfushorin e Veronas, Amrabat.

Napoli po e mendon që dyshen Rrahmani dhe Amrabat t’i ketë për sezonin e ardhshëm./Indeksonline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…