Home Lajme Ndodhë në Kosovë, e stolisë Golf 2-shin sikur bredhin e Vitit të Ri

Ndodhë në Kosovë, e stolisë Golf 2-shin sikur bredhin e Vitit të Ri

54 second read
0
0
41
kujtesa

Tashmë kur janë afruar festat e Vitit të Ri, dhe gjithçka po fillon të merr pamje festive, një kosovar është kujdesur që këtë ta bëjë edhe në veturën e tij.

Ai e ka stolisur veturën e tipit Golf 2, me drita sikur të jetë bredh i Vitit të Ri.

Në një fotografi të publikuar në grupin “Meraklitë e Kerreve”, shihet vetura e stolisur me drita, e cila ka marrë vëmendjen e anëtarëve të grupit.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…