Home Lajme Keni kohë pa bërë seks: Këto janë 4 mënyrat sesi të riktheni pasionin në shtrat

Keni kohë pa bërë seks: Këto janë 4 mënyrat sesi të riktheni pasionin në shtrat

2 min read
0
0
88
kujtesa

Edhe pse keni kohë pa bërë seks për arsye të ndryshme, ekziston gjithmonë një mënyrë për ta rikthyer të njëjtin pasion që keni pasur dikur, ndërsa më poshtë keni 4 mënyra që do të ju hyjnë në punë.

1.Flisni me njëri-tjetrin. Komunikimi është gjëja kyçe që mund të bëni për të përmirësuar jetën tuaj seksuale dhe heshtja nuk po ju çon gjëkundi.

2.Fokusohu në përmirësimin e marrëdhënies suaj. Çfarë kuptimi kanë ndjenjat që ke për partnerin?! Çiftet që kanë shumë kohë bashkë e marrin njëri-tjetrin për të mirëqenë dhe kjo çon në uljen e raporteve seksuale.

3.Përdor lubrifikant! Ti mund ta bësh seksin më të bukur me pak ndihmë! Lubrifikanti e bën seksin më pak të dhimbshëm dhe më të thjeshtë!

4.Përdor argëtime të reja si lodrat e seksit apo pozicione të reja në ose jashtë shtratit. Kjo do ta përmirësojë jetën tuaj seksuale dhe do t’ju afrojë më tepër me dëshirat e secilit në shtrat.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…