Home Lokale Vushtrria Kampion vjeshtor në U-17, Miran Feka ,Lojëtari më cilësor dhe që premton shumë

Vushtrria Kampion vjeshtor në U-17, Miran Feka ,Lojëtari më cilësor dhe që premton shumë

53 second read
0
0
247
kujtesa

Pas një sezoni mjaftë të suksesshëm futbollistes e grupmoshës U-17 të FC Vushtrria janë shpallur kampion vjeshtor.

Nën drejtimin e trajnerit Rizvan Jetullahu, klubi Vushtrrias ka arritur suksese të mëdha, duke marr kreun e tabelës në garat regjionale,

Në këtë sukses të veçantë, në klubin vushtrrias është dalluar futbollisti i ri dhe me mjaftë perspektivë Miran Feka, i cili ishte edhe reprezantues i përfaqësues së Kosovës në grupmoshat U-15. /VICIANAPRESS/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lokale

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…