Home Sport Talenti i Barcelonës i thotë “PO” Milanit, do të transferohet në janar

Talenti i Barcelonës i thotë “PO” Milanit, do të transferohet në janar

1 min read
0
0
57
kujtesa

Milani dëshiron të përforcohet në afatin kalimtar të janarit për të mos humbur edhe një vit jashtë garave evropiane.

Rosonerët kanë kontaktuar me talentin e Barcelonës, Jean-Clair Todibo, shkruan Indeksonline.

Sipas mediave italiane, 19 vjeçari thuhet se ka pranuar ofertën e rosonerëve që t’iu bashkohet muajin e ardhshëm.

Tashmë ka mbetur vetëm marrëveshja mes dy skuadrave, ku Barca mund të kërkoj 20-25 milionë euro për të.

Çmimi nuk duket i lartë, por ajo që mund të pengoj transferimin është nëse katalonasit kërkojnë t’i vendosin klauzolë rikthimi. /IndeksOnline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…