Home Sport Një vëlla si të Enis Zabergjes, ia dhuron BMW-në nga Gjermania

Një vëlla si të Enis Zabergjes, ia dhuron BMW-në nga Gjermania

46 second read
0
0
150
kujtesa

Futbollisti Enis Zabergja ka marë një dhuratë shumë të çmuar për festat e fundvitit.

Ish-futbollistit më të mirë të Superligës, vëllau i tij ia ka dhuruar një veturë BMW seria 1. Tashmë ai do ta ketë të lehtë të shkoj në stërvitje me veturën e re.

Zabergja aktualisht ështe pjesë e Llapit, ku në ketë sezon në tetë paraqitje ka shënuar dy gola. /IndeksOnline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…