Home Showbiz Kur mashkulli thotë se kjo është femër e përsosur, mendon për këto karakteristike!

Kur mashkulli thotë se kjo është femër e përsosur, mendon për këto karakteristike!

3 min read
0
0
57
kujtesa

Dukja fizike është ajo që pushton që në start, mirëpo format e bujshme dhe vijat e përsosura të fytyrës nuk do ta bëjnë lidhjen të qëndrueshme

Pas një kohe, partnerët heqin syzet rozë nëpërmjet të të cilave i kanë parë partneret dhe atëherë bëhen më të rëndësishme disa gjëra të tjera, transmeton Telegrafi.

Femra e përsosur, sipas mendimit të meshkujve, i ka këto karakteristika:

Femra me identitet të vetin, e sigurt në veten e vet dhe me kualitete të veta. Meshkujt e duan femrën e cila është e pavarur, e cila është e vetëdijshme për kualitetet e veta dhe e cila është mjaft ambicioze. Edhe pse deri tani keni mundur të dëgjoni që femrave të këtilla u frikësohen dhe ndihen të rrezikuar, e vërteta është ndryshe. Meshkujt në të vërtetë i duan femrat e suksesshme.

Femra e motivuar

Ata joshen nga femrat të cilat kanë mjaft motivime dhe dëshira që të avancojnë në të gjitha sferat dhe nga femrat të cilat do t’u jenë mbështetje. Meshkujt nuk dëshirojnë të kenë pranë vetes partneren në vend të së cilës do të detyrohen t’i bëjnë gjitha gjërat. Femrat me qëndrim pozitiv dhe me pikëpamje në jetë janë ato të cilat konsiderohen tërheqëse.

Partnerja e cila i beson mashkullit të vet

Gjinia e fortë e dëshiron personin i cili do t’i ndajë të gjitha ëndrrat me të dhe ta përkrahë në çdo moment. Madje edhe ata më të fuqishmit nuk munden pa mbështetje në jetë.

Femra e cila di që lidhja kërkon punë të madhe

Është e qartë që në lidhje nuk rrjedh gjithmonë mjaltë dhe qumësht. Femra e cila e di këtë dhe është e gatshme që me punë t’i kapërcejë të gjitha pengesat, është ajo e cila do ta mbajë mashkullin pranë vetes. /Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Showbiz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…