Home Sport Courtois në rolin e sulmuesit, heroi i Real Madrid sonte

Courtois në rolin e sulmuesit, heroi i Real Madrid sonte

52 second read
0
0
44
kujtesa

Thibaut Courtois për një moment u duk se ishte sulmuesi i Real Madridit.

Portieri belg, në aksionin e fundit doli në sulm për të ndihmuar skuadrën derisa po humbte.

Ai goditi topin me kokë dhe topi i rikthyer nga portieri erdhi në këmbët e Benzema që barazoi rezultatin. /IndeksOnline/

Fxcking GOAT, the best keeper in the world. This match was decided by Courtois pic.twitter.com/cXOFk7kLW6— S (@FedeValverde_) December 15, 2019

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…