Home Lajme 35 aksidente në 24 orëshin e fundit, shqiptohen mbi 1 mijë tiketa trafiku

35 aksidente në 24 orëshin e fundit, shqiptohen mbi 1 mijë tiketa trafiku

30 second read
0
0
46
kujtesa

35 aksidente janë shkaktuar në 24 orëshin e fundit në vend.

16 prej tyre ishin me të lënduar, kurse 19 të tjerë me dëme materiale.

Gjatë të njëjtës kohë, Policia e Kosovës ka bërë shqiptimin e 1 mijë e 128 tiketave të trafikut./Indeksonline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…