Home Sport Guardiola tregon se kur do të largohet nga Man City

Guardiola tregon se kur do të largohet nga Man City

58 second read
0
0
41
kujtesa

Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola e ka konfirmuar se nuk do të largohet nga ky klub në fund të sezonit ashtu siç është raportuar.

‘Kjo nuk është e vërtetë. Unë i shpjegova qëllimet e mia disa javë më parë. Synimi im është të qëndroj në Man City deri në përfundim të kontratës, në vitin 2021’, tha Guardiola.

Skuadra të cilën është duke e drejtuar ai është aktualishtë në vendin e tretë në ligën angleze me 14 pikë largë liderit tabelar, Liverpoolit.

/Indeksonline/.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…