Home Lajme Ende po vazhdon takimi mes Kurtit e Mustafës

Ende po vazhdon takimi mes Kurtit e Mustafës

46 second read
0
0
43
kujtesa

Ka më shumë se një orë që ka filluar takimi mes Kryetarit të Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti dhe atij të LDK-së Isa Mustafa.

 Takimi është duke u zhvilluar në ambientet e Kuvendit të Kosovës, shkruan Indeksonline.

Mediat nuk kanë qenë të lajmëruar për këtë takim.

Isa Mustafa para takimit tha se do të bisedoj me Kurtin por që nuk garanton asgjë./Indeksonline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…